Sportovní den „Hurá vysvědčení“ – bruslení v Chotěboři - 29. 1. 2015

  30.1.2015
Ve čtvrtek 29. ledna 2015 se žáci druhého stupně společně s dětmi z 5. třídy se sportovním odhodláním a předsevzetím „si to pořádně užít“ vypravili na Sportovní stadion v Chotěboři.

Ve čtvrtek 29. ledna 2015 se žáci druhého stupně společně s dětmi z 5. třídy se sportovním odhodláním a předsevzetím „si to pořádně užít" vypravili na Sportovní stadion v Chotěboři. Žáci dostali pololetní vysvědčení a za odměnu vyrazili za sportem. Chlapci byli vyzbrojeni hokejkami a puky a děvčata si připravila slušivé oblečky. Hoši se rozdělili na skupiny a zabrali polovinu stadionu, kde s velkým nasazením hráli hokej. Ostatní začali volnými jízdami objíždět stadion a po krátkém rozbruslení se vytvořily vláčky a kreativní pokusy o tanec na bruslích. Některým se zpočátku nedařilo a drželi se blízko mantinelu, ale na konci bruslařského výcviku se pustili i přes stadion. Sportovci se i unavili, protože jejich nohy stažené v bruslích o sobě dávaly znát. Po krátkém odpočinku a občerstvení si všichni vychutnali další bruslení. Pak následovala cesta zpět a posilnění ve školní jídelně. Bruslení všechny bavilo a naplno si tento den užili. Kromě toho je čekal den pololetních prázdnin a týden jarních prázdnin, na které se všichni těšili. Určitě mnozí využijí sportovní aktivity i o prázdninách.

Mgr. Monika Henychová