Sportovní den pro žáky 2. stupně a 4. a 5. třídy – bruslení v Chotěboři

  14.3.2014
Ve čtvrtek 6. března se žáci druhého stupně společně s dětmi ze 4. a 5. třídy se sportovním odhodláním a předsevzetím „si to pořádně užít“ vypravili na Zimní stadion v Chotěboři.

Ve čtvrtek 6. března se žáci druhého stupně společně s dětmi ze 4. a 5. třídy se sportovním odhodláním a předsevzetím „si to pořádně užít“ vypravili na Zimní stadion v Chotěboři. Chlapci byli vyzbrojeni hokejkami a puky a děvčata si připravila slušivé dlouhé svetry a šály. Hoši se rozdělili na skupiny a zabrali polovinu stadionu, kde s velkým nasazením hráli hokej. Ostatní začali volnými jízdami objíždět stadion a po krátkém rozbruslení se vytvořily vláčky a kreativní pokusy o tanec na bruslích. Došlo i na honičku na ledě, ale po chvilce se sportovci unavili, protože jejich nohy stažené v bruslích o sobě dávaly znát. Po krátkém odpočinku a občerstvení si všichni vychutnali bruslení až do konce. Pak následovala cesta zpět a posilnění ve školní jídelně. Bruslení všechny bavilo a naplno si tento den užili.

 Mgr. Monika Henychová 


sportovní den - Zimní stadion Chotěboř sportovní den - Zimní stadion Chotěboř sportovní den - Zimní stadion Chotěboř sportovní den - Zimní stadion Chotěboř