Sportem pro radost 2013

  1.3.2013
Sportovní den žáků druhého stupně byl již tradičně věnován průpravě dětmi oblíbeného zimního sportu – bruslení.

„Sportem pro radost“
… aneb pro každého něco

Sportovní den žáků druhého stupně byl již tradičně věnován průpravě dětmi oblíbeného zimního sportu – bruslení. Konal se ve čtvrtek 28. února na chotěbořském zimním stadionu, ale také v Junior klubu, kde hrstka nebruslících mohla zkusit štěstí s pálkou v ruce a zahrát si stolní tenis nebo posilovat ochablé svaly ve fitcentru. Ledová plocha zimního stadionu umožnila dívkám trénink rychlo- i krasobruslení a chlapcům sehrát krátké mezitřídní hokejové zápasy. Ochotný personál zimního stadionu nám vždy poskytne servis broušení bruslí a za to mu patří poděkování. 

Za rok – na shledanou!

Mgr. Monika Chmelařová  

sportovní den sportovní den

                       sportovní den