Sportovní den - 21. 2. 2012

  27.2.2012
Letošní sportovní den žáků druhého stupně byl zasvěcen bruslení a tenisu.

Akce: Sportovní den

Místo konání: Chotěboř – zimní stadion, fitcentrum
Datum: 21. 2. 2012

Letošní sportovní den žáků druhého stupně byl zasvěcen bruslení a tenisu. Zájemci o posílení svalů na nohou vyrazili s bruslemi odvážně na ledovou plochu a ti, kteří inklinují k o něco bezpečnějšímu sportu – stolnímu tenisu, vzali do ruky pálky a tradá do fitka. Obě skupiny nadšených sportovců prožily příjemné dopoledne, na chvíli zapomněly na školní povinnosti a svým aktivním přístupem potvrdily rčení: „Sportem ku zdraví!“
Děkujeme správcům obou sportovišť za pronájem a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Monika Chmelařová 

sportovní den 2012 sportovní den 2012

sportovní den 2012 sportovní den 2012

                         sportovní den 2012