Sportovec ročníku 2022-2023

  26.6.2023
V průběhu letošního školního roku probíhala v naší škole na 1. stupni v hodinách tělesné výchovy pohybová soutěž o nejlepšího sportovce ročníku...

V průběhu letošního školního roku probíhala v naší škole na 1. stupni v hodinách tělesné výchovy pohybová soutěž o nejlepšího sportovce ročníku. Žáci soutěžili v jednotlivých disciplínách lehké atletiky, míčových hrách a jiných dovednostech. V každém ročníku byli vyhodnoceni tři nejlepší sportovci, ale vítěz z každé třídy je jen jeden, v 1. ročníku zvítězila Adéla Šobová, ve 2. ročníku byl nejlepší Radek Richter, ve 3. ročníku zvítězila Julie Kohoutová, ve 4. ročníku nejvíce bodů získala Daniela Rázlová a v 5. ročníku zvítězila Aneta Jandová. Všem vítězům blahopřejeme a těšíme se na příští ročník.

Mgr. Jana Mäki a ostatní učitelé 1. stupně