Spolupráce s nakladatelstvím Mladá fronta

  17.5.2018
Zuzana Málková ze 7. třídy a její recenze...

Naše žákyně Zuzana Málková ze 7. třídy napsala na začátku školního roku recenzi ke knize z nakladatelství Mladá fronta. Byla úspěšná a po celý rok dostávala z nakladatelství sady knih. Vždy k jedné knize odesílala recenzi a nyní je pozvána do Prahy na Den s nakladatelstvím Mladá fronta. Zde bude moci nahlédnout do zákulisí nakladatelství, na vlastní kůži si vyzkouší, jaké to je být redaktorem, jak vzniká knižní katalog a další věci spojené s vydáváním knih. Gratulujeme jí a přejeme, aby jí láska ke knihám vydržela i nadále.

Mgr. Monika Henychová 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště