Společné čtení v lesíčku

20.6.2021
S přicházejícím létem trávíme s dětmi ze školní družiny více a více času venku. Děti si rády hrají na multifunkčním hřišti míčové hry...

S přicházejícím létem trávíme s dětmi ze školní družiny více a více času venku. Děti si rády hrají na multifunkčním hřišti míčové hry, skáčou do písku či přes lano a velmi rády vyhledávají stín v lesíčku nad hřištěm, kde si hrají s přírodninami. Ve čtvrtek 17. června jsme se do lesíčku před slunečními paprsky uchýlili všichni a využili čas ke společné četbě. Otevřeli jsme knihu Jiřího Žáčka Kouzelný kolotoč, které nechybí humor a přečetli si pohádku o Rybáři a rybce. Děti se rozpovídaly o rybaření, vodě a koupání a tak jsme se společně naladili na přicházející dny prázdnin.

Daniela Balková, vychovatelka