Spektrum v osmé třídě 25. října

  25.10.2016
Láska (ne)bezpečně se jmenuje zajímavý a poučný program Spektra pro osmý ročník zaměřený na druhy lásky...

Láska (ne)bezpečně se jmenuje zajímavý a poučný program Spektra pro osmý ročník zaměřený na druhy lásky, partnerské vztahy a zásady soužití mezi zamilovanými dvojicemi.
Žáci pracovali ve skupinách, individuálně vyjadřovali vlastní názor na partnera opačného pohlaví, kreativně malovali muže – Marťana a ženu – Venuši podle legendy inspirované známou knihou Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše, zahráli si pohybové hry a darovali čtyřlístek s pozitivním hodnocením své kamarádce nebo kamarádovi.

Mgr. M. Chmelařová

Jak akci hodnotí sami žáci?
Zábavnou formou jsme se dozvěděli informace o lásce a sexu, hráli mnohé aktivity, které nás nejen pobavily, ale i poučily a stmelily náš kolektiv. Děkujeme pracovnicím Spektra za čas, který nám věnovaly, a těšíme se již teď na pokračování.

                                                                                  Tereza Ondráčková a Adéla Procházková