Hrajeme si s Danone

  9.12.2014
Dne 5. prosince 2014 naši druhou třídu navštívil kromě čertů, andělů a Mikuláše i dráček Dino. Důvodem jeho návštěvy bylo předání sladké odměny dětem za zapojení se do zábavné akce s názvem „Hrajeme si s Danone".

Dne 5. prosince 2014 naši druhou třídu navštívil kromě čertů, andělů a Mikuláše i dráček Dino. Důvodem jeho návštěvy bylo předání sladké odměny dětem za zapojení se do zábavné akce s názvem „Hrajeme si s Danone", která trvala od měsíce září až do konce listopadu na vybraných základních školách. Aby děti mohly být odměněny, tvořily postavičky z jogurtů Kostíků a zoologickou zahradu z Danonina. Práce se druháčkům velice dařila a za jejich výtvory byly po zásluze obdarovány balíčkem od společnosti Dino. Jejich největší odměnou bylo setkání se s dráčkem Dinem, který je svou přítomností těšil celou vyučovací hodinu. Po jeho odchodu nastalo ve třídě netrpělivé vyčkávání příchodu Mikuláše, čertů a andělů. Páteční den byl pro děti plný zážitků, na které budou rádi vzpomínat.

Mgr. Veronika Zlatohlávková