Hrajeme si s Danone

  9.12.2014
Dne 5. prosince 2014 naši druhou třídu navštívil kromě čertů, andělů a Mikuláše i dráček Dino. Důvodem jeho návštěvy bylo předání sladké odměny dětem za zapojení se do zábavné akce s názvem „Hrajeme si s Danone".

Dne 5. prosince 2014 naši druhou třídu navštívil kromě čertů, andělů a Mikuláše i dráček Dino. Důvodem jeho návštěvy bylo předání sladké odměny dětem za zapojení se do zábavné akce s názvem „Hrajeme si s Danone", která trvala od měsíce září až do konce listopadu na vybraných základních školách. Aby děti mohly být odměněny, tvořily postavičky z jogurtů Kostíků a zoologickou zahradu z Danonina. Práce se druháčkům velice dařila a za jejich výtvory byly po zásluze obdarovány balíčkem od společnosti Dino. Jejich největší odměnou bylo setkání se s dráčkem Dinem, který je svou přítomností těšil celou vyučovací hodinu. Po jeho odchodu nastalo ve třídě netrpělivé vyčkávání příchodu Mikuláše, čertů a andělů. Páteční den byl pro děti plný zážitků, na které budou rádi vzpomínat.

Mgr. Veronika Zlatohlávková

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště