Úspěch čtveřice žáků 9. třídy v soutěži „Víš, co ti hrozí na netu?"

  13.2.2012
V pátek 10. února 2012 byly v jihlavském sídle Kraje Vysočina za účasti hejtmana kraje Jiřího Běhounka, krajské radní pro oblast školství Marie Kružíkové a krajského radní pro informatiku Zdeňka Ryšavého slavnostně vyhlášeny výsledky prvního ročníku soutěže „Víš, co ti hrozí na netu?“.

V pátek 10. února 2012 byly v jihlavském sídle Kraje Vysočina za účasti hejtmana kraje Jiřího Běhounka, krajské radní pro oblast školství Marie Kružíkové a krajského radní pro informatiku Zdeňka Ryšavého slavnostně vyhlášeny výsledky prvního ročníku soutěže „Víš, co ti hrozí na netu?“.

„První ročník překvapil obrovským zájmem především ze strany základních škol. Celkem porota, složená z členů pracovní skupiny pro problematiku elektronické bezpečnosti, hodnotila 91 prací. Do soutěže se zapojilo zhruba 200 žáků,“ uvedl Zdeněk Ryšavý.

Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: Hraný film, Počítačová animace, Kreslený komix, fotoromán, plakát a Prezentace. V kategorii Hraný film obsadili naši žáci z deváté třídy vynikající první místo. Režisérem vítězného snímku s názvem „Facebook jako nepřítel“ byl Martin Holas, kamery se ujala Helena Perglová a herecky se prosadili Petra Adámková a Jan Pecina. Žáci měli ze svého úspěchu obrovskou radost.

Gratulujeme!

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová 

MF Dnes 11. 2. 2012


 slavnostní vyhlášení výsledků soutěže "Víš, co ti hrozí na netu?" slavnostní vyhlášení výsledků soutěže "Víš, co ti hrozí na netu?" slavnostní vyhlášení výsledků soutěže "Víš, co ti hrozí na netu?"

                          slavnostní vyhlášení výsledků soutěže "Víš, co ti hrozí na netu?" 

                          

 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště