Soutěž v ruském jazyce - krajské kolo

  22.3.2023
21. 3. 2023 se uskutečnilo krajské kolo soutěže v ruském jazyce, ve kterém naši školu reprezentovala žákyně 9. třídy Lenka Beránková...

21. 3. 2023 se uskutečnilo krajské kolo soutěže v ruském jazyce, ve kterém naši školu reprezentovala žákyně 9. třídy Lenka Beránková. Celá soutěž probíhala v online prostředí, pod záštitou Kraje Vysočina a Gymnázia Ledeč nad Sázavou. V kategorii základních škol se utkaly pouze dvě soutěžící.  Ty měly za úkol se porotě představit, konverzovat na vylosované téma a vhodně reagovat na vybranou řečovou situaci z všedního života. Lenka Beránková obsadila 2. místo, na vítězku ztratila pouze jeden bod. Lence gratulujeme k dosaženému výsledku a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a pečlivou přípravu.

Mgr. Petra Culková