Soutěž v recitaci – okrskové kolo – Chotěboř

  26.2.2020
Dne 25. 2. 2020 se v Chotěboři v DDM konalo okrskové kolo recitační soutěže. Jako každý rok se sešel velký počet žáků z různých škol, kteří chtěli ukázat své dovednosti v recitaci...

Dne 25. 2. 2020 se v Chotěboři v DDM konalo okrskové kolo recitační soutěže. Jako každý rok se sešel velký počet žáků z různých škol, kteří chtěli ukázat své dovednosti v recitaci. Letos bylo do okrskového kola přihlášených žáků zase o něco více než vloni. Naši školu za 1. kategorii reprezentovaly: Nela Trávníčková a Denisa Wagnerová. V 2. kategorii soutěžily: Martina Dvořáková a Elena Vašková. Za 3. kategorii to byly: Terezie Matulová a Nikol Dostálová. I přesto, že naši recitátoři nevybojovali žádná přední místa v soutěži, děkujeme jim za snahu a reprezentaci naší školy.

Mgr. Eva Janáčková