Soutěž v psaní na klávesnici PC

  28.10.2009

Soutěž v psaní na klávesnici PC

V úterý 27. října proběhla na naší škole soutěž v psaní na klávesnici PC desetiprstovou hmatovou metodou. Žáci z 2. stupně si přišli vyzkoušet svoje dovednosti v psaní na klávesnici PC. V časovém limitu 30 minut měli zvládnout co nejvíce lekcí v programu ZAVIAČIČ. Boj o umístění na předních místech byl velmi vyrovnaný. Na 1. místě se umístila Tereza Veselská z 9. třídy (71 splněných lekcí), na 2. místě Barbora Pálková také z 9. třídy (65 splněných lekcí) a na 3. místě jejich spolužačka Iveta Josková (60 splněných lekcí).
Všem soutěžícím patří poděkování za předvedené výkony a těm nejúspěšnějším gratulace.

Mgr. Miloslava Baumgärtnerová

soutěž v psaní na klávesnici PC soutěž v psaní na klávesnici PC

soutěž v psaní na klávesnici PC soutěž v psaní na klávesnici PC