Soutěž „Právo pro každý den 2018“

  29.5.2018
Ve čtvrtek 24. května 2018 se vybraní žáci 8. třídy (M. Doucha, L. Hocke, N. Kasalová, N. Richterová, J. Somsiová, B. Stehnová, J. Trávníček, K. Žižková) zúčastnili okresního kola soutěže „Právo pro každý den 2018“ v chotěbořském Junioru...

Ve čtvrtek 24. května 2018 se vybraní žáci 8. třídy (M. Doucha, L. Hocke, N. Kasalová, N. Richterová, J. Somsiová, B. Stehnová, J. Trávníček, K. Žižková) zúčastnili okresního kola soutěže „Právo pro každý den 2018“ v chotěbořském Junioru.
Do soutěže se kromě naší školy zapojily i školy z Malče, Vilémova, gymnázium Chotěboř, ZŠ Smetanova a ZŠ Buttulova, přičemž každá škola postavila dva týmy. S napětím jsme čekali na výsledky. V konečném pořadí jsme se umístili na 9. a 11. místě. Nicméně rozdíl mezi 2. a 9. místem byl pouhých 5 bodů, takže týmy byly velmi vyrovnané a perfektně připravené.
I přestože jsme obsadili „zadní pozice“, z rukou starosty Chotěboře Ing. Tomáše Škaryda a ředitele MP a manažera prevence kriminality Mgr. Jiřího Novotného jsme si převzali krásné ceny – dva volejbalové míče, hrnečky (respektive ručníky) a plyšáky.
Samotné akci předcházela série přednášek v naší škole, které si vzal na starosti ředitel MP a manažer prevence kriminality města Chotěboř Mgr. Jiří Novotný.

 

Mgr. Michaela Šinkorová a žáci 8. třídy