Soutěž „ Poznej Vysočinu“ – regionální kolo 2016

  23.2.2016
Ve třetím únorovém týdnu proběhlo na naší škole regionální kolo soutěže „Poznej Vysočinu“.

Ve třetím  únorovém týdnu proběhlo na naší škole regionální kolo soutěže „Poznej Vysočinu“. Organizátorem soutěže je Krajský úřad Kraje Vysočina, který připravuje pro žáky 2. stupně základních škol zajímavé úlohy z oblasti historie, kultury, místopisu či známých osobností spojených s naším krajem. Výsledky prací žáků byly velmi vyrovnané. V krajském kole, které se bude konat v Jihlavě 18. března 2016, mohou každou školu reprezentovat jen 2 žáci – nejúspěšnější dívka  a nejúspěšnější chlapec. Těmi se tento rok stali žáci 8. ročníku – Dominika Balková a Matěj Vinopal. Přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v dalším kole soutěže.

Mgr. Dana Kazdová