Soutěž „ Bez stromečku nejsou Vánoce“

  21.1.2016
V měsíci prosinci se 3. třída zúčastnila vánoční výstavy v Sobíňově pod názvem „ Bez stromečku nejsou Vánoce“ ...

V měsíci prosinci se 3. třída zúčastnila vánoční výstavy v Sobíňově  pod názvem „ Bez stromečku nejsou Vánoce“ spojenou se soutěží o nejhezčí vánoční stromeček Havlíčkova kraje. Podmínkou bylo nazdobit stromeček vlastnoručně vyrobenými ozdobami, které děti v rámci pracovních činností vyráběly. Konkurence byla veliká, neboť tato soutěž je určena i pro dospělé bez rozdělení na kategorie. I přesto se náš stromeček umístil na krásném 19. až 20. místě. Jako odměnu děti dostaly pěknou společenskou hru, kterou si v současné době užívají ve své třídě. 

                                                                                                                 Mgr. Veronika Zlatohlávková