Slavnostní vyřazení žáků deváté třídy 2012

  2.7.2012
28. června 2012 proběhlo slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v obřadní síni ÚM Krucemburk.

28. června 2012 proběhlo slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v obřadní síni ÚM Krucemburk. Všichni žáci přišli elegantně oblečeni v doprovodu svých rodičů a prarodičů, aby se rozloučili se základní školou, která je připravila na vstup do dalšího života. K slavnostní atmosféře přispělo i vystoupení žáků ze ZUŠ pod vedením Marty Rejškové. Po projevu pana starosty a pana ředitele se i sami žáci rozloučili svým projevem se ZŠ, mnozí dokonce se slzami v očích. Následovalo ještě fotografování a pak se všichni rozešli s posledním vysvědčením ze ZŠ do svých domovů.

Mgr. Monika Henychová, třídní učitelka

 

slavnostní vyřazení žáků 9. třídy slavnostní vyřazení žáků 9. třídy