Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy ZŠ Krucemburk - 23. 6. 2016

  27.6.2016
Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy se konalo v obřadní síni úřadu městyse 23. 6. 2016 ve 14:30 hodin.

V odpoledním horku se slavnostně oblečené slečny a mladí pánové sešli v doprovodu svých rodičů na úřadu městyse. Po projevech pana starosty a pana ředitele si každý převzal své vysvědčení, pamětní list, stužku i drobný dárek. Poté se za všechny žáky rozloučila Pavla Špilková. Ve svém projevu poděkovala všem učitelům za čas, který jim věnovali, ale také vtipně zavzpomínala na některé z nich. Nakonec ještě fotečka na památku a pak už všichni vykročili směrem do další etapy v životě. Doufáme, že se jim bude dobře dařit.

Mgr. Jitka Kadlecová

 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště