Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy 2021

  30.6.2021
29. června 2021 proběhlo slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v Letním kině v Krucemburku...

Celý poslední rok našich deváťáků byl netradiční, převážnou část roku se učili distančně, tak jsme byli všichni rádi, že se vyřazení uskutečnilo. Sluníčko hřálo, všichni žáci ve slavnostním oblečení v doprovodu svých rodičů a prarodičů se dostavili, aby se rozloučili se základní školou. Uvědomovali si, že je to naposled, kdy se sešli všichni pohromadě, proto ukápla i slza lítosti. Slavnostní atmosféru doprovázela paní učitelka Mgr. Jana Vašíčková hrou na housle. Po projevu pana starosty a pana ředitele obdrželi žáci závěrečné vysvědčení. Rozloučili se svým projevem se ZŠ, následovalo fotografování a poté se všichni rozešli do svých domovů.

                        Mgr. Monika Henychová