Slavnostní vyhlášení výsledků IV. ročníku soutěže v odborných praktických dovednostech žáků 8. a 9. tříd základních škol

  24.1.2020
Ve čtvrtek 16. 1. 2020 proběhlo v Havlíčkově Brodě slavnostní vyhlášení výsledků IV. ročníku soutěže v odborných praktických dovednostech žáků 8. a 9. tříd základních škol, která se konala na podzim...

Ve čtvrtek 16. 1. 2020 proběhlo v Havlíčkově Brodě slavnostní vyhlášení výsledků IV. ročníku soutěže v odborných praktických dovednostech žáků 8. a 9. tříd základních škol, která se konala na podzim. Žáci v ní byli rozděleni do pěti skupin podle oborů: strojírenství, dřevovýroba, elektrotechnika, programování a management a marketing. Tři z těchto skupin se umístily mezi nejlepšími třemi ve svých oborech: tým strojírenství (D. Kuzmová, K. Horychová, K. Procházková, K. Šulcová, B. Coufalová, J. Kasal) - 1. místo, tým dřevovýroby (J. Dejl, T. Rykr, V. Dohnal, J. Pilař, B. Šťastníková, N. Součková) - 3. místo a tým elektrotechniky (Š. Kavalír, V. Legát, M. Bořil, R. Vašek, J. Ondráček, K. Polívka)  - 2. místo. V celkovém součtu s body dalších dvou týmů – tým programování (D. Rykr, M. Čermák, M. Sýkora, M. Bačkovský, A. Král) a tým managementu a marketingu (Z. Málková, P. Culková, A. Pášová, L. Pospíchalová, R. Martinovský) - obsadili naši žáci skvělé 1. místo. Za tyto úspěchy obdrželi řadu hodnotných cen – mimo jiné sportovní náčiní, které využijí v tělesné výchově a dílenské nářadí pro využití při pracovních činnostech ve školních dílnách. Děkujeme všem zúčastněným žákům za výbornou reprezentaci naší školy, za jejich přístup k práci a samotné soutěži, za což byli chváleni již v průběhu soutěže mistry odborného výcviku.

                                                                                                                          Mgr. Jana Vašíčková, Mgr. Jiří Šikl