Školní výlet žáků 9. třídy

  12.6.2017
8. a 9. června 2017 proběhl výlet žáků 9. třídy na Třech Studních...

Ráno 8. června se všichni v plné polní vypravili ze Žďáru nad Sázavou přes poutní kostel svatého Jana Nepomuckého na 17 km pochod lesy a poli na Tři Studně. Počasí bylo příznivé, proto chůze nikomu nevadila. V poledne jsme dorazili k hotelu U Loubů na Tři Studně, kde jsme byli ubytovaní. Po obědě a rozdělení pokojů následovaly míčové i stolní hry, koupání v bazénu, odpočinek před večeří. Po ní jsme vyrazili na večerní procházku k nedalekému rybníku Sykovec. Sluníčko zacházelo a byl opravdu příjemný večer. Ten si žáci zkrátili odbíjenou na místním hřišti. Druhý den po snídani a úklidu na pokojích jsme se vydali na zpáteční cestu. Vše proběhlo bez problémů, jen nohy už některým vypovídaly službu a bolely. Všem se výlet líbil a šťastně jsme se dostali naprosto plným autobusem ze Žďáru nad Sázavou domů do Městce a Krucemburku.

Mgr. Monika Henychová