Školní výlet prvňáčků

  28.6.2021
Den, na který se všichni žáci těší? Školní výlet! Naše první třída vyrazila v pátek 25. června na rybník Řeka opéct si buřty, zahrát si nějaké hry a také prostě jen tak pobýt v přírodě se svými spolužáky...

Den, na který se všichni žáci těší? Školní výlet! Naše první třída vyrazila v pátek 25. června na rybník Řeka opéct si buřty, zahrát si nějaké hry a také prostě jen tak pobýt v přírodě se svými spolužáky. Přes nepříznivou předpověď počasí vyšlo všechno ideálně, a i díky azylu u paní Veroniky Cicvárkové na osadě Souhvězdí a péči paní asistentky Lenky Svobodové, klapl program výletu podle plánu. Buřtíky jsme opekli, obrázky přírodnin po okolí našli, míčkem plechovky posráželi a rozstříhaný obrázek trampa poskládali. Tak zase příště!

Hana Štědronská a Lenka Svobodová