Výlet 8. třída - Horní Bradlo 2012

  6.6.2012
Plni očekávání jsme vyrazili ve středu 30. května 2012 směr Horní Bradlo, kde byl pro nás zajištěný třídenní pobyt v rekreačním středisku Tesla Vršov.

Plni očekávání jsme vyrazili ve středu 30. května 2012 směr Horní Bradlo, kde byl pro nás zajištěný třídenní pobyt v rekreačním středisku Tesla Vršov. Sluníčko od rána příjemně hřálo a slibovalo hezký den, který jsme dokonale využili. Zdejší vyhřívaný bazén je pro nás největším lákadlem a vodní radovánky prostřídané volitelnými sportovními aktivitami byly pro všechny tím pravým ořechovým. Ve čtvrtek dopoledne jsme rozděleni do pěti družstev hráli fotbal, volejbal, skákali do písku a soutěžili i v plavání. Odpolední vycházka lesem k mlýnu zvanému Na pilce s příjemným posezením u hlídajícího vodníka nám ukázala něco málo z krás zdejšího okolí. Páteční dopoledne bylo sice deštivé, ale nám to náladu nezkazilo. V hlavní budově areálu jsme hráli ping-pong, stolní hokej a atmosféru prosvětlil i náš zpěv za doprovodu kytary v rukou Michala Rubka. Výlet se opravdu vydařil a my se budeme těšit na některý z dalších společných výletů příští rok.

Žáci 8. ročníku, Mgr. D. Kazdová 


Školní výlet 8. třída Horní Bradlo Školní výlet 8. třída Horní Bradlo