Školní výlet 8. třídy - 2010

  11.6.2010

Školní výlet žáků 8. třídy

Je středa 2. června a my vyrážíme na třídenní výlet do Rekreačního střediska Tesla Horní Bradlo. Sraz v 8 hodin na náměstí v Krucemburku. Ovšem to špatné počasí v nás vyvolalo neblahý pocit. Ale co, je to jenom počasí a nenecháme si přeci zkazit celý výlet. Po dosažení stanoviště jsme vyfasovali klíče k chatkám a ložní prádlo. A šli jsme se zabydlet.To se nám povedlo dostatečně. I přes nepříznivé počasí jsme si během pobytu zahráli nohejbal, volejbal, fotbal, stolní tenis. Paní učitelka třídní pro nás měla připraveny i různé komunikační aktivity a dokonce jsme si i zazpívali s Anežkou, která bezva hraje na kytaru. Musíme uznat, že domů se nám opravdu nechtělo. Tak snad zase za rok!

Výletníci z 8. třídy 

školní výlet 8. třídy - Rekreační středisko Tesla Hrorní Bradlo školní výlet 8. třídy - Rekreační středisko Tesla Hrorní Bradlo

školní výlet 8. třídy - Rekreační středisko Tesla Hrorní Bradlo školní výlet 8. třídy - Rekreační středisko Tesla Hrorní Bradlo

další fotografie zde