Školní výlet 9. třídy - 2011

  16.6.2011

Školní výlet 9. třídy - Horní Bradlo

Ve středu 8. června jsme, již podruhé, odjeli na třídenní školní výlet na nedaleké Horní Bradlo. Do Bradla jsme vyrazili ráno po osmé hodině autobusem. Když jsme přijeli, ubytovali jsme se na chatky, vybalili jsme a šli jsme na oběd. Po vynikajícím obědě jsme se koupali, opalovali a hráli hry. Navečer se bohužel změnilo počasí: začalo poprchávat. Byli jsme připravení i na variantu ošklivého počasí a tak jsme šli hrát ping-pong. Ve čtvrtek dopoledne nám počasí moc nepřálo, tak jsme byli zalezlí po chatkách, hráli jsme ping-pong v hlavní budově. Po obědě nám paní učitelky připravily program. Hráli jsme hru zaměřenou na zdokonalení se v komunikaci. Odpoledne se vyčasilo, tak jsme hráli volleyball, fotbal a házenou. V pátek jsme si ráno sbalili a po obědě jsme jeli, opět autobusem, domů. Výlet se nám velice líbil, bylo sice jeden den ošklivé počasí, ale i tak jsme si to nenechali zkazit.

Anežka Kavalírová, 9. tř.

školní výlet 9. třídy školní výlet 9. třídy

                         školní výlet 9. třídy