Školní výlet žáků 9. ročníku

  18.6.2010

Školní výlet žáků 9. ročníku

Na školní výlet do rekreačního střediska Tesla Vršov nedaleko Horního Bradla jsme se těšili už dlouho. Čekaly nás krásné 3 dny volna od středy 9. 6. do pátku 11. 6., které se nám vydařily přímo pohádkově. Tropické teploty po celou dobu pobytu přímo vybízely ke koupání v místním bazénu, kterého jsme si dosytosti užili a zároveň se krásně opálili při sportování - hráli jsme volejbal, nohejbal, fotbal, pinpong, dokonce jsme skákali i do písku. Vyřádili jsme se prostě úžasně. Před ukončením pobytu jsme neopomněli pochválit místní kuchyni, ve které velmi dobře po celou dobu vařili. Škoda jen, že to tak rychle uteklo. Byly to hezké chvíle před závěrem školního roku, na které budeme určitě vzpomínat.

žáci 9. ročníku 

školní výlet 9. třídy školní výlet 9. třídy

školní výlet 9. třídy školní výlet 9. třídy