Školní výlet 4. a 5. třídy

  24.6.2013
Dne 19. 6. 2013 se žáci 4. a 5. třídy vydali na pěší školní výlet do blízkého okolí obce Krucemburk. Již od samého rána nám na cestu svítilo sluníčko a bylo velké teplo, proto jsme se uchýlili do lesa, kterým jsme došli až k obci Hluboká.

Dne 19. 6. 2013 se žáci 4. a 5. třídy vydali na pěší školní výlet do blízkého okolí obce Krucemburk. Již od samého rána nám na cestu svítilo sluníčko a bylo velké teplo, proto jsme se uchýlili do lesa, kterým jsme došli až k obci Hluboká. Zde jsme se potěšili z malých divokých selátek, která žijí spolu se svými rodiči ve zdejším lese v oboře, a poté jsme si zahráli několik sportovních her. Protože nám vyhládlo, došli jsme k veřejnému ohništi, kde jsme si opekli buřty a pořádně se posilnili na další chůzi k rybníku Řeka. Zde jsme si ochladili své nohy, doplnili  energii ve zdejším kiosku a vydali se na cestu zpět do ZŠ Krucemburk, kde na nás čekal dobrý oběd. I přes veliké teplo se nám výlet velice líbil a odnesli jsme si z něho mnoho zážitků.

Mgr. Veronika Zlatohlávková, Mgr. Klára Vencelová

Školní výlet 4. a 5. třídy  Školní výlet 4. a 5. třídy 

Školní výlet 4. a 5. třídy Školní výlet 4. a 5. třídy

                          

březen 3

René Vašek - 9. tř., Mgr. Alena Bencová

březen 4

žáci 2. stupně, Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Jiří Šikl

březen 9

Od 9. března do 15. března. Z důvodu velmi malého počtu přihlášených žáků (4) ŠKOLNÍ DRUŽINA o JARNÍCH PRÁZDNINÁCH v provozu NEBUDE.

březen 26

žáci 1., 2. a 3. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Hana Štědronská

březen 27

vítězové školního kola, Mgr. Michaela Šinkorová

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště