Školní výlet 4. a 5. třídy - 2011

  16.6.2011

Školní výlet 4. a 5. třídy

Moc jsem se těšila, až pojedeme se školou na výlet do Hrádku u Nechanic a ZOO Dvůr Králové nad Labem. Nejvíc se mi líbila prohlídka Hrádku a zábavné bylo, když jsme si tam zahráli na svatbu. Také se mně líbila fontánka s rybami. Pak jsme jeli do ZOO. Těšila jsem se, že uvidím zvířátka, která v jiné ZOO třeba nejsou. Viděla jsem tam opice, žirafy, slony, papoušky a spoustu jiných zvířat v pavilonu vodní svět a svět zvířat. Když jsme si vše prohlédli, tak jsme si koupili věci na památku nebo svačinu. A potom jsme šli na dětské hřiště. Tam jsme se také mohli občerstvit a také jsme se tam krásně vyřádili. Nejvíce mě mrzelo, že jsme nemohli navštívit svět dinosaurů, protože tam nešel elektrický proud. A potom už jsme se museli vrátit domů. Celý výlet se mi moc líbil a budu na něj dlouho vzpomínat.

Tereza Křesťanová, 4. třída


školní výlet 4. a 5. třídy školní výlet 4. a 5. třídy

školní výlet 4. a 5. třídy školní výlet 4. a 5. třídy