Školní výlet 4. a 5. třídy do Šiklova mlýna - 11. 6. 2015

  16.6.2015
Tento výlet jsme vyhráli. Bylo tam moc hezky. Šli jsme na atrakce, prohlíželi jsme si různá zvířata.

Ve westernovém městečku byly různé zábavní atrakce, restaurace a obchody. Za atrakce se platilo stříbrnými mincemi – ŠIKLÁKY – které se kupovaly v bance. Mohli jsme si vystřelit z pušky i z luku nebo si prohlédnout Zoo park, ve kterém byla různá zvířata. Z atrakcí mě nejvíce zaujal elektrický býk a skákací hrad.

Jakub Brychnáč

Tento výlet jsme vyhráli. Bylo tam moc hezky. Šli jsme na atrakce, prohlíželi jsme si různá zvířata. Mě nejvíce zaujala pávice se svými mláďátky. Prohlíželi jsme si obchůdky se suvenýry a v jednom z nich výrobu různých výrobků z kůže. Naučili jsme se i country tance, zasoutěžili jsme si o drobné ceny. Byl to opravdu nádherný výlet. Určitě se tam ještě někdy podívám.

Veronika Balková

Přišli jsme do westernového městečka a tam jsem si koupila přívěšek na klíče. Byli jsme v zrcadlovém bludišti a potom jsem si dala zmrzlinu. Vyfotila jsem si lamu a kozu v Zoo parku. Potom jsme tancovali v párech, já jsem tancovala s Jančou, byla to zábava.

Dominika Kubíková