Školní výlet 1., 2. a 3. třídy

  11.6.2015
V úterý 9. 6. 2015 se děti 1., 2. a 3. třídy vydaly na školní výlet na hrad Roštejn, který je umístěn v nádherné lesní oboře mezi Třeští a Telčí na Vysočině.

V úterý 9. 6. 2015 se děti 1., 2. a 3. třídy vydaly na školní výlet na hrad Roštejn, který je umístěn v nádherné lesní oboře mezi Třeští a Telčí na Vysočině. Zde se konala celodenní akce, jejíž součástí byl pohádkový program na velké a malé scéně (pohádky, soutěže a písně pro děti), návštěva hradu, kde byla instalována výstava strašidel, kterou nás provázely pohádkové bytosti. Byl zde i skákací hrad, výtvarná dílna s výrobou krásných obrázků, které si děti odnesly domů. Někteří žáci si nechali namalovat na obličej masku dle svého přání. Nebyly zde opomenuty ani stánky s občerstvením a drobnými upomínkovými předměty, které děti velice lákaly a přitahovaly. I přesto, že nám sluníčko nepřálo, výlet se zdařil a my jsme si tak odvezli domů spoustu krásných zážitků.

Mgr. Veronika Zlatohlávková