Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

  31.1.2020
29. ledna 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. stupně. Soutěže se zúčastnilo 10 soutěžících, kteří měli vzorně připravené texty...

29. ledna 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. stupně. Soutěže se zúčastnilo 10 soutěžících, kteří měli vzorně připravené texty. Za 3. kategorii – žáky 6. a 7. třídy postoupila do okrskového kola do Chotěboře Nikola Dostálová a Terezie Matulová ze 7. třídy. Děvčata měla připravené prozaické texty ze současné literatury a pobavily s nimi i ostatní soutěžící. Z 2. místa postoupili chlapci ze 7. třídy Jan Šulc a Jakub Coufal.  Ze 4. kategorie  - žáků 8. a 9. třídy postoupil pouze Josef Ondráček z 8. třídy. Všem ostatním soutěžícím děkujeme a postupujícím budeme držet palce v okrskovém kole, které proběhne v únoru. 

                                   Mgr. Monika Henychová  

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště