Školní kolo recitační soutěže na 2. stupni

  31.1.2020
29. ledna 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. stupně. Soutěže se zúčastnilo 10 soutěžících, kteří měli vzorně připravené texty...

29. ledna 2020 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro žáky 2. stupně. Soutěže se zúčastnilo 10 soutěžících, kteří měli vzorně připravené texty. Za 3. kategorii – žáky 6. a 7. třídy postoupila do okrskového kola do Chotěboře Nikola Dostálová a Terezie Matulová ze 7. třídy. Děvčata měla připravené prozaické texty ze současné literatury a pobavily s nimi i ostatní soutěžící. Z 2. místa postoupili chlapci ze 7. třídy Jan Šulc a Jakub Coufal.  Ze 4. kategorie  - žáků 8. a 9. třídy postoupil pouze Josef Ondráček z 8. třídy. Všem ostatním soutěžícím děkujeme a postupujícím budeme držet palce v okrskovém kole, které proběhne v únoru. 

                                   Mgr. Monika Henychová