Školní kolo olympiády v anglickém jazyce

  24.1.2018
17. 1. a 23. 1. 2018 se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce...

17. 1. a 23. 1. 2018 se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce. Soutěžili žáci od pátého do devátého ročníku ve dvou částech: I.  část - popis obrázku a II. část - reakce na situaci. Účastníci předvedli výbornou znalost anglického jazyka. Do okresního kola postoupili v kategorii I. A – Kristýna Šulcová a v kategorii II. A – Tomáš Hrůza. Všem gratulujeme k dosaženým výsledkům a přejeme mnoho úspěchů v anglickém jazyce.

Mgr. Alena Bencová, Ing. Ivana Tomková

Výsledky:
Kategorie I. A

  1. Kristýna Šulcová
  2. Michal Bořil
  3. Pavlína Culková, Nikol Dostálová, Kateřina Procházková

 Kategorie II. A

  1. Tomáš Hrůza
  2.  Anna Bencová, Martin Doucha
  3. Lien Cao, Jakub Kopecký, Jiří Málek, Adéla Procházková