Školní atletické přebory

  23.9.2019
Ve středu 18. září 2019 se na školním víceúčelovém hřišti uskutečnily školní atletické přebory pro žáky 1. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a těchto disciplínách: sprint, skok daleký, vytrvalost...

Ve středu 18. září 2019 se na školním víceúčelovém hřišti uskutečnily školní atletické přebory pro žáky 1. stupně. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a těchto disciplínách: sprint, skok daleký, vytrvalost. První kategorie zahrnovala 2. a 3. třídu. V této kategorii se na 3. místě umístila Adéla Hamerská, na 2. místě Adam Málek a na 1. místě Richard Schmidt. Ve druhé kategorii zabojovali o co nejlepší výsledek žáci 4. a 5. třídy. Zde obsadil 3. místo David Hamerský, 2. místo Otto Kohout a vítězství si odnesl Matyáš Martinek. Nutno podotknout, že o náležitou závodní atmosféru se skvěle postaraly děti ze školní družiny.

Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony!

Přibližně za měsíc se budeme těšit na další měření sil v různých sportovních disciplínách a pohybových aktivitách.

 

Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Jiří Šikl