Šikana a jiné druhy násilí - program primární prevence pro žáky 6. třídy

  14.12.2022
V úterý 13. prosince přijela z Obvodního oddělení Policie ČR Havlíčkův Brod z Oddělení tisku a prevence do naší školy nprap. Jana Janovská seznámit v programu „Šikana a jiné formy násilí“...

V úterý 13. prosince přijela z Obvodního oddělení Policie ČR Havlíčkův Brod z Oddělení tisku a prevence do naší školy nprap. Jana Janovská seznámit v programu „Šikana a jiné formy násilí“ žáky 6. ročníku s termíny, týkajícími se různých druhů fyzické a psychické šikany a kyberšikany. Ačkoliv žákům tyto názvy ve většině případů nebyly neznámé, z úst policistky tyto informace získávaly úplně nový rozměr. Tečkou nebo spíš vykřičníkem za celým programem byla videa známých youtuberů, natočená na toto téma.

Mgr. Alena Bencová, Mgr. Hana Štědronská