Setkání ve školní družině nejen nad knihou

  18.10.2023
V úterý 17. října v odpoledním čase jsme v naší družině přivítali milého hosta. Byla jím paní učitelka Michaela Šinkorová, která vyučuje žáky na 2. stupni ZŠ ...

V úterý 17. října v odpoledním čase jsme v naší družině přivítali milého hosta. Byla jím paní učitelka Michaela Šinkorová, která vyučuje žáky na 2. stupni ZŠ, vrátila se k nám po mateřské dovolené a s našimi mladšími dětmi se setkává každé pondělí v kroužku deskových her. Děti jí kladly zvídavé otázky a tím se s paní učitelkou seznámily blíže a neformálně. V rámci projektu Celé Česko čte dětem jsme společně otevřeli knihu „O kapybaře, která chtěla létat“ od spisovatelky Ivy Fany Vyhnánkové. Potom si pro nás paní učitelka připravila malé překvapení. Shlédli jsme ukázku tréninku japonského bojového umění Aikido, kterému se ona věnuje již mnoho let.
Děkujeme a těšíme se na další setkání.

Daniela Balková, vychovatelka ŠD