Sazka Olympijský víceboj – okresní kolo

  28.3.2023
23. března 2023 proběhlo okresní kolo sportovní soutěže Sazka Olympijský víceboj v Havlíčkově Brodě. Tradičního klání se zúčastnilo 202 žáků...

23. března 2023 proběhlo okresní kolo sportovní soutěže Sazka Olympijský víceboj v Havlíčkově Brodě. Tradičního klání se zúčastnilo 202 žáků.  Soutěžilo se celkem v 5 disciplínách: trojskok z místa, kliky po dobu 2 minut, přeskoky přes švihadlo po dobu 2 minut, hod 2kg medicinbalem přes hlavu a běh na 1000m. Všechny naše závodnice předvedly výborné výsledky a užily si skvělou atmosféru sportovního klání. Všem gratuluji k dosaženým výsledkům a přeji hodně sportovních úspěchů.

Naši školu reprezentovala: Lenka Beránková, Kristýna Kohoutová, Andrea Kunzová, Daniela Martínková, Karolína Pejchlová, Karolína Wágnerová, Lída Málková, Adéla Hamerská, Klára Novotná, Kristýna Pejchlová, Klára Janovská

Ing. Ivana Tomková