Říkejme si básničku - okrskové kolo 2011

  18.2.2011

Říkejme si básničku

Dne 16.února 2011 se uskutečnil v Chotěboři další ročník okrskového kola v recitaci.
Z naší školy se zúčastnilo tohoto pěkného dopoledne s básničkami 10 dívek. Školu reprezentovaly: Anna Bencová, Monika Vašková, Lucie Matulová, Kateřina Perglová, Aneta Josková, Matrina Harvánková, Simona Hájková, Alžběta Kavalírová, Tereza Popelková a Barbora Matulová. Konkurence byla veliká. Naše děvčata předvedla velmi pěkné výkony. Nejlepšího umístění dosáhla Monika Vašková, která v kategorii nejmladších žáků obsadila krásné 1. místo. Postupuje do okresního kola v Ledči nad Sázavou.
Monice gratulujeme, všem zúčastněným dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme do dalších ročníků hodně úspěchů.

Jana Votavová 

Říkejme si básničku - okrskové kolo 16. 2. 2011  Říkejme si básničku - okrskové kolo 16. 2. 2011