Recitační soutěže 1. stupně – školní kolo

  5.2.2016
Ve čtvrtek 4. února 2016 se na naší škole jako každý rok konalo školní kolo recitační soutěže 1. – 5. ročníku ...

Ve čtvrtek 4. února 2016 se na naší škole jako každý rok konalo školní kolo recitační soutěže 1. – 5. ročníku. Účast byla pěkná, zúčastnilo se 24 recitátorů. Soutěžící si připravili zajímavé básně nebo literární texty a snažili se o co nejlepší přednes. Jejich recitátorské snažení bylo odměněno sladkostí a pro některé také diplomem nebo malým dárkem.   

V kategorii 1. tříd recitovalo 7 žáků. V kategorii 2. a 3. tříd získala 1. místo Matulová Tereza (3. tř.), 2. místo Dostálová Nikola (3. tř.), 3. místo Vašková Mirka (2. tř.) a Cimburek Marek (3. tř.) . V kategorii 4. a 5. tříd získal 1. místo Málek Tomáš (5. tř.), 2. místo Dohnal Vojtěch (4. tř.) a 3. místo nebylo uděleno. Naši nejlepší recitátoři Matulová Tereza, Dostálová Nikola, Málek Tomáš a Dohnal Vojtěch nás budou reprezentovat i v okrskovém kole v Chotěboři. Všechny zúčastněné žáky chválíme za jejich literární dovednosti.      

                                                                                         Mgr. Věra Štouračová 

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště