Recitační soutěž žáků 2. stupně - školní kolo 11. 2. 2015

  16.2.2015
11. února 2015 proběhlo školní kolo v recitaci na 2. stupni. Za 3. kategorii – žáky 6. a 7. třídy - si postup vybojovala ostřílená bojovnice v recitaci Monika Vašková ze 7. třídy a její spolužačka Sabina Hejlíková, která měla připravenou velice zajímavou báseň.

11. února 2015 proběhlo školní kolo v recitaci na 2. stupni. Za 3. kategorii – žáky 6. a 7. třídy - si postup vybojovala ostřílená bojovnice v recitaci Monika Vašková ze 7. třídy a její spolužačka Sabina Hejlíková, která měla připravenou velice zajímavou báseň. Ve 4. kategorii – žáci 8. a 9. třídy - byl malý výběr, proto postoupila pouze jedna žákyně 8. třídy, Lucie Matulová. Ani ta není žádnou začátečnicí, proto věříme, že se i jí bude dařit i v okrskovém kole v Chotěboři. Budeme děvčatům držet palce a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Monika Henychová