Recitační soutěž žáků 1. stupně - školní kolo 2020

  22.1.2020
V pondělí 20. ledna 2020 se na prvním stupni konala již tradiční soutěž v recitaci. Letos se soutěže zúčastnilo 26 dětí. Soutěžilo se ve třech kategoriích...

V pondělí 20. ledna 2020 se na prvním stupni konala již tradiční soutěž v recitaci. Letos se soutěže zúčastnilo 26 dětí. Soutěžilo se ve třech kategoriích. První kategorii zastupovali žáčci z 1. třídy. V této kategorii získal 1. místo Jakub Vašíček a 2. místo Anežka Málková. Všichni žáčci z 1. třídy, kteří se nestyděli a zarecitovali porotě, dostali sladkou odměnu. Ve 2. kategorii (2. a 3. třída) soutěžilo 7 žáků. 1. místo v této kategorii získala Nela Trávníčková z 2. třídy, 2. místo bylo uděleno Denise Wagnerové a 3. místo si vybojovala Marie Málková. Ve 3. kategorii (4. a 5. třída) udělila porota 1. místo Martině Dvořákové, 2. místo vybojovala Elena Vašková a 3. místo obsadila Karolína Hocková. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům, kteří postupují do okrskového kola v Chotěboři, přejeme mnoho štěstí.

Mgr. Eva Janáčková