Recitační soutěž žáků 1. stupně - školní kolo 2020

  22.1.2020
V pondělí 20. ledna 2020 se na prvním stupni konala již tradiční soutěž v recitaci. Letos se soutěže zúčastnilo 26 dětí. Soutěžilo se ve třech kategoriích...

V pondělí 20. ledna 2020 se na prvním stupni konala již tradiční soutěž v recitaci. Letos se soutěže zúčastnilo 26 dětí. Soutěžilo se ve třech kategoriích. První kategorii zastupovali žáčci z 1. třídy. V této kategorii získal 1. místo Jakub Vašíček a 2. místo Anežka Málková. Všichni žáčci z 1. třídy, kteří se nestyděli a zarecitovali porotě, dostali sladkou odměnu. Ve 2. kategorii (2. a 3. třída) soutěžilo 7 žáků. 1. místo v této kategorii získala Nela Trávníčková z 2. třídy, 2. místo bylo uděleno Denise Wagnerové a 3. místo si vybojovala Marie Málková. Ve 3. kategorii (4. a 5. třída) udělila porota 1. místo Martině Dvořákové, 2. místo vybojovala Elena Vašková a 3. místo obsadila Karolína Hocková. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům, kteří postupují do okrskového kola v Chotěboři, přejeme mnoho štěstí.

Mgr. Eva Janáčková   

 

březen 3

René Vašek - 9. tř., Mgr. Alena Bencová

březen 4

žáci 2. stupně, Mgr. Michaela Šinkorová, Mgr. Jiří Šikl

březen 9

Od 9. března do 15. března. Z důvodu velmi malého počtu přihlášených žáků (4) ŠKOLNÍ DRUŽINA o JARNÍCH PRÁZDNINÁCH v provozu NEBUDE.

březen 26

žáci 1., 2. a 3. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, Mgr. Hana Štědronská

březen 27

vítězové školního kola, Mgr. Michaela Šinkorová

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště