Recitační soutěž první stupeň - školní kolo 2014

  10.2.2014
V pondělí 3. února 2014 se na 1. stupni konala tradiční soutěž v recitaci. Zájem o soutěž byl opět velký. Letos se soutěže zúčastnilo 31 žáků.

V pondělí 3. února 2014 se na 1. stupni konala tradiční soutěž v recitaci. Zájem o soutěž byl opět velký. Letos se soutěže zúčastnilo 31 žáků. Soutěžilo se ve třech kategoriích. Kategorii nejmladších žáků (1. třída) reprezentovalo 7 žáků – Lukáš Brabec, Marek Cimburek, Jakub Coufal, David Konfršt, Terezie Matulová, Zuzana Málková a Eliška Zelená. Všechny výkony byly vyrovnané, proto si každý z těchto žáků zasloužil sladkou odměnu. Ve 2. kategorii (2. a 3. třída) soutěžilo 12 žáků. 1. místo získal Tomáš Málek, 2. místo bylo uděleno Nele Mrštíkové a Kristýně Šulcové a 3. místo si vybojovala Pavlína Culková. Ve 3. kategorii (4. a 5. třída) soutěžilo 12 žáků. 1. místo porota neudělila, 2. místo získala Tereza Ondráčková a 3. místo si vybojovala Adéla Procházková. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům postupujícím do okrskového kola v Chotěboři přejeme hodně štěstí a zdaru.

Mgr. Klára Vencelová, foto Marcela Pospíchalová


recitační soutěž na 1. stupni  recitační soutěž na 1. stupni

                               recitační soutěž na 1. stupni