Recitační soutěž na 1. stupni

  5.2.2013

Recitační soutěž na 1. stupni 

V pondělí 4. února 2013 se na 1. stupni naší základní školy konala již tradiční soutěž v recitaci. Všichni malí recitátoři měli připravené pěkné básně, s jejichž výběrem jim pomáhaly paní učitelky. Letos se soutěžního klání zúčastnilo celkem 32 žáků. Porota neměla jednoduché rozhodování, ale nakonec rozhodla takto. V kategorii nejmladších dětí – 1. třída – recitovalo celkem 7 žáků a vítězné 1. místo získala Kristýna Šulcová, 2. místo – Berenika Coufalová a 3. místo Nela Mrštíková. Ve 2. kategorii – 2. a 3. třída – soutěžilo celkem 10 žáků a zde porota udělila 1. místo Tomáši Málkovi ze 2. třídy, 2. místo Natálii Richterové ze 3. třídy a 3. místo Vendule Procházkové ze 3. třídy. Ve 3. kategorii – 4. a 5. třída – se zúčastnilo nejvíce žáků a sice 15, 1. místo si vybojovala Anežka Stránská z 5. třídy, 2. místo – Monika Vašková též z 5. třídy a 3. místo – Barbora Ondráčková rovněž z 5. třídy.
Všem soutěžícím děkujeme za příjemně strávené chvíle, vítězům pak blahopřejeme k úspěchu a přejeme jim hodně štěstí a zdaru do okrskového kola, které se bude konat 22. 2. 2013 v Chotěboři.

 Mgr. Jitka Josková, foto Marcela Pospíchalová

 
recitační soutěž na 1. stupni  recitační soutěž na 1. stupni

recitační soutěž na 1. stupni  recitační soutěž na 1. stupni