Recitační soutěž žáků 1. stupně - 13. 2. 2012

  15.2.2012
V pondělí 13. února 2012 se na 1. stupni naší školy konalo již tradiční soutěžní klání v recitaci.

V pondělí 13. února 2012 se na 1. stupni naší školy konalo již tradiční soutěžní klání v recitaci. Zájem o soutěž byl velký, ale vzhledem k onemocnění některých dětí nakonec recitovalo 24 žáků. Soutěžilo se opět ve třech kategoriích. Kategorii nejmladších žáků – prvňáčků – reprezentovali 3 žáci – Zuzana Málková, Tomáš Málek a Marek Bačkovský. Všichni se velmi snažili a odnesli si sladkou odměnu.

V kategorii 2. – 3. třídy udělila porota 1. místo Andree Trochtové, 2. místo si odnesl Benedikt Coufal a 3. místo získala Veronika Harvánková. Kategorie 4. – 5. třídy byla bohatě obsazena a porota měla nelehký úkol rozhodnout o vítězství. Nakonec byla udělena dvě 1. místa – Monice Vaškové a Monice Zaoralové, dvě 2. místa – Martinu Matoušovi a Lucii Matulové a rovněž dvě 3. místa – Tereze Jarošové a Kateřině Perglové. Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům postupujícím do okrskového kola v Chotěboři přejeme hodně zdaru.

Mgr. Jitka Josková 

Recitační soutěž žáků 1. stupně Recitační soutěž žáků 1. stupně

                         Recitační soutěž žáků 1. stupně