Recitační soutěž - okrskové kolo 2023

  2.4.2023
Dne 30. března 2023 proběhlo v Chotěboři v DDM okrskové kolo recitační soutěže. Soutěžící připravili díky svým recitátorským schopnostem a výběrem básní moc hezké dopoledne...

Dne 30. 3. 2023 proběhlo v Chotěboři v DDM okrskové kolo recitační soutěže. Soutěžící připravili díky svým recitátorským schopnostem a výběrem básní moc hezké dopoledne. Sice naši žáci neobsadili přední příčky, ale vyzkoušeli si, jaké to je recitovat před cizím publikem. Za 1. kategorii to byla Elen Kováčová a Julie Kohoutová. Druhou kategorii reprezentovali Anežka Málková, Jakub Vašíček a Denisa Dopitová. Třetí kategorie se zúčastnily Klára Novotná, Věra Losenická, Martina Dvořáková a Magdaléna Mikulecká. Za čtvrtou kategorii soutěžila Lenka Beránková. Děkujeme dětem za přípravu, snahu a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Eva Janáčková