Recitační soutěž - okrskové kolo 25. 2. 2015

  26.2.2015
Dne 25. února 2015 se zúčastnili žáci Tereza Matulová, Vojtěch Dohnal, Zuzana Málková, Tomáš Málek, Monika Vašková, Sabina Hejlíková a Lucie Matulová okrskového kola soutěže „Říkejme si básničku.“ Soutěž proběhla v Chotěboři.

Dne 25. února 2015 se zúčastnili žáci Tereza Matulová, Vojtěch Dohnal, Zuzana Málková, Tomáš Málek, Monika Vašková, Sabina Hejlíková a Lucie Matulová okrskového kola soutěže „Říkejme si básničku.“ Soutěž proběhla v Chotěboři.
Děti si vedly velmi dobře a všichni podali velmi pěkné výkony. V kategorii nejmladších recitátorů obsadila Terezka Matulová ze 2. třídy krásné druhé místo. V kategorii  4. a 5. tříd získal prvenství Tomáš Málek – žák 4. třídy. Báseň „O brněnském krokodýlovi“ v jeho podání se všem velmi líbila. Druhé místo mezi žáky 6. a 7. tříd vybojovala Monika Vašková, žákyně 6. třídy.
Všem dětem děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jim, aby se jim dobře dařilo i v okresním kole recitačního klání v Ledči nad Sázavou, kam pojedou 17.3.2015.

Jana Votavová