Školní kolo recitační soutěže žáků 2. stupně

4.2.2013

Školní kolo recitační soutěže

30. ledna 2013 proběhlo školní kolo recitační soutěže na druhém stupni. Všechna děvčata měla zodpovědně připravené nejrůznější texty. Za 3. kategorii – žáky 6. a 7. tříd byla udělena dvě první a tři druhá místa. Na prvním místě se umístily Aneta Josková ze 7. třídy, Andrea Kazdová ze 7. třídy, druhé místo patřilo Adéle Veselské ze 7. třídy, Lucii Matulové ze 6. třídy a Pavle Špilkové ze 6. třídy. 4. kategorie – žáků 8. a 9. tříd neměla letos žádné zastoupení.
Všem děkujeme za jejich vystoupení a výherkyním přejeme hodně úspěchů do okrskového kola, které se uskuteční v Chotěboři.

Mgr. Monika Henychová, Mgr. Jitka Josková

recitační soutěž - školní kolo žáků 2. stupně