Recitační soutěž - 2. stupeň

  3.2.2010

Školní kolo recitační soutěže – 3. a 4. kategorie 

2. února proběhlo školní kolo recitace na 2. stupni. Zúčastnilo se ho 7 žákyň, které měly připraveny básničky moderní i klasické. V příjemné atmosféře a za účasti diváků z řad spolužáků porota vybrala 3 nejlepší recitátorky, které budou naši školu reprezentovat v okrskovém kole v Chotěboři. Ve 3. kategorii (6. – 7. třídy) postoupila Hana Kollárová ze 6. třídy. Ve 4. kategorii (8. – 9. třídy) si vybojovaly postup Anežka Kavalírová z 8. třídy a Iveta Josková z 9. třídy.
Děvčatům patří poděkování za jejich vystoupení a zároveň jim přejeme hodně úspěchů v Chotěboři 24.února.

 Mgr. Monika Henychová  

recitační soutěž - školní kolo 3. a 4. kategorie recitační soutěž - školní kolo 3. a 4. kategorie 

                          recitační soutěž - školní kolo 3. a 4. kategorie