Recitační soutěž 2023 – 1. stupeň

  17.1.2023
Dne 16. ledna 2023 proběhlo v učebně 4. třídy pěkné odpoledne s básničkami. Naší recitační soutěže se zúčastnilo 32 žáků z 1. stupně...

Dne 16. ledna 2023 proběhlo v učebně 4. třídy pěkné odpoledne s básničkami. Naší recitační soutěže se zúčastnilo 32 žáků z 1. stupně. Atmosféra naší soutěže byla velice příjemná, i díky hojné účasti diváků. Děti podaly velmi pěkné výkony. Paní učitelky z 1. stupně neměly jako porotkyně vůbec lehký úkol. Žáci z 1. třídy sice nepostupují do okrskového kola do Chotěboře, ale i tak jsme ocenili 1. místem – Annu Dlouhou, 2. místo získala Tereza Veselá a na 3. místě se umístila Anna Málková.

V první kategorii – 2. – 3. třída – obsadila 1. místo  - Elen Kováčová, 2. místo – Julie Kohoutová a 3. místo patří Markétě Málkové.

V druhé kategorii – 4. -5. třída – se na 1. místě umístila Denisa Dopitová, 2. místo si vybojoval Jakub Vašíček a 3. místo patří Anežce Málkové.

Žáci z první a druhé kategorie budou reprezentovat naši školu v okrskovém kole v Chotěboři. Přejeme jim mnoho úspěchů a jistě se mezi ostatními recitujícími žáky neztratí.

Mgr. Eva Janáčková + paní učitelky 1. stupně