Recitační soutěž 2. stupeň – školní kolo 2018

  31.1.2018
30. ledna 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže pro 2. stupeň.

V letošním roce se sešlo 8 recitátorů z 2. stupně, dokonce 2 chlapci. Tento den si naši recitátoři zpříjemnili hezkými básničkami a prozaickými texty. Texty byly různorodé a nakonec bylo vybráno 6 členné družstvo recitátorů, které bude školu dále reprezentovat v okrskovém kole v Chotěboři. Za 3. kategorii – žáky 6. – 7. tříd byli vybráni Iveta Šulcová a Josef Ondráček ze 6. třídy a Pavlína Culková se  Zuzanou Málkovou ze 7. třídy. Ve 4. kategorii – žáky 8. a 9. tříd byli nejlepší Simona Šulcová a Benedikt Coufal z 9. třídy. Jde o to, aby žáky bavila práce s textem a užili si přednes a trochu té dramatizace, která k tomu patří. Budeme všem držet palce v okrskovém kole soutěže.

Mgr. Monika Henychová