Recitační soutěž 1. stupně

  31.1.2017
V pondělí 30. ledna 2017 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže 1. stupně...

V pondělí 30. ledna 2017 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže 1. stupně. Do této soutěže se přihlásilo 29 žáků. Soutěžící si připravili zajímavé a pěkné básně, a proto měla porota velmi těžké rozhodování. V kategorii 1. třídy nebylo uděleno žádné místo, ale všem prvňáčkům patří velká pochvala za první recitátorské vystoupení. V kategorii 2. – 3. třídy získala 1. místo Viktorie Votavová (2. tř.), 2. místo Kristýna Kohoutová (3. tř.) a 3. místo Aneta Kopecká (2. tř.). V kategorii 4. – 5. třídy získala 1. místo Tereza Matulová (4. tř.), 2. místo Nikol Dostálová (4. tř.) a 3. místo Marek Cimburek (4. tř.). Všem recitátorům děkujeme za jejich snažení a postupujícím z 1. a 2. místa přejeme úspěch a štěstí v okrskovém kole v Chotěboři.

Mgr. Věra Štouračová